KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15565213
nr 1556 5213
Oljemålningar
4 st, Arne Lindblom, Stockholmsmotiv. Signerade. Olja på pannå, 17x12 cm, yttermått inklusive ram: 20x15,5 och 12x16,5 rym: 15,5x20 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 18:35:34
300 kr
350 kr